Сайт Полтавської обласної організації Національної спілки письменників УкраїниНадсилайте ваші новини, статті, твори та дописи на редакційну адресу poonspu.redactor@gmail.com із обов’язковим зазначенням теми листа: «Для сайту НСПУ Полтава».

Постійно триває прийом матеріалів для публікації: репортажі з літературно-мистецьких подій, презентацій, виставок і т.п.; інтерв’ю; відгуки та рецензії на видання та окремі художні твори; поезія; проза; публіцистика; добірки авторів-початківців (із коротким вступним словом укладача); огляду видавничих новинок (необхідно надсилати вихідні дані: автор, назва, місто, видавництво, рік, кількість сторінок, ISBN, а також анотацію і якісну сканограму обкладинки), ін.
Основний текст має бути написаний українською мовою, збережений у форматах текстового редактора Word (.doc, .docx), кегль 14 (Times New Roman) з чіткою різницею дефісу від тире, інтервалом 1,0 та вирівнюванням «по ширині», обсяг творів до розділу «Поезія» – до 15 віршів; до розділу «Проза», «Публіцистика» – до 10 сторінок; якщо для публікації надсилається не цілий твір, а його частина, то вона має бути логічно завершеною.
У документі повинна міститись довідка про автора, що включає прізвище, ім’я, по батькові (для літературно-критичних статей обов’язкове зазначення закладу, підрозділу, посади, наукового ступеня та вченого звання); населений пункт; належність до творчих об’єднань чи організацій; фото гарної якості (у форматі .jpeg); контактний номер телефону.
Окреме прохання додавати відповідні якісні світлини до надісланих матеріалів.

Представлені матеріали будуть розглянуті редколегією, затверджені до публікації або відхилені. Рішення редколегії остаточне й оскарженню не підлягає.
Редакція сайту не розглядає матеріали, що містять відверту нецензурну лексику, пропагують насильство чи мають антиукраїнську спрямованість.
Успішний розвиток та регулярне оновлення матеріалів письменницького сайту прямо залежить від вашої активності.
Запрошуємо до співпраці!
Редакція сайту «НСПУ Полтава»