Сайт Полтавської обласної організації Національної спілки письменників України

   
   Луньова Тетяна Володимирівна (06.04.1976, м. Київ)  письменниця, видавець, педагог.
   У 1989 році разом з батьками переїхала до м. Полтави. У 1993 році закінчила із золотою медаллю Полтавську середню школу №3. Вищу освіту здобула в Полтавському державному педагогічному інституті імені В.Г.Короленка за спеціальністю “Українська мова і література та англійська мова” (1993-1998 рр.). Отримала диплом із відзнакою. У 2000-2003 рр. навчалася в аспірантурі в Київському національному лінгвістичному університеті. У грудні 2006 року в цьому ж виші захистила кандидатську дисертацію на тему “Лексикалізований концепт ГАРМОНІЯ в сучасній англійський мові: структура і комбінаторика”. Після аспірантури викладала в Полтавському національному педагогічному університеті імені В.Г.Короленка англійську мову (практичний курс і теоретичні дисципліни). У листопаді 2005 року була обрана завідувачем кафедри англійської філології. З 2009 року була призначена відповідальною за міжнародні зв’язки університету. Автор більше 50 наукових публікацій з питань когнітивної семантики, семіотики мови і культури, взаємодія мови і культури.
   З лютого 2010 року повністю присвятила себе творчій діяльності. У червні 2010 року разом з чоловіком Луньовим Сергієм Михайловичем заснувала видавництво “Структури Гармонії” для реалізації креативних, щирих і добрих літературно-мистецьких проектів. Писати та малювати почала у школі. Під час навчання в інституті брала участь у роботі літературної студії філологічного факультету “Заспів”. Перший твір (вірш) був опублікований у газеті “Літературна Україна” у 1995 році. У 1997 році добірка поезій була надрукована в літературному альманасі “Поетичні студії”. У серпні 2010 року спільно з чоловіком видала дві книги: книгу новел та акварелей “Рукописи не форматуються” та роман-перформатив “Знайти Лева”, а також два концепт-календарі: “Кошенята Вдома” і “Равлики та Їхні Будиночки”.
   На конкурсі “Книжковий дивосвіт України” (Київ, 2010) книга новел та акварелей “Рукописи не форматуються” нагороджена дипломом у номінації “Дебют молодого автора”.
   Член Національної спілки письменників України (з 2015).