Сайт Полтавської обласної організації Національної спілки письменників України

19.11.15

Дата: 19.11.15 ● Час: 19:34 ● Мітки: , , ,    Коментарів немає

23 листопада о 11:00 в обласному інформагентстві «Новини Полтавщини» дреса: м. Полтава, вул. Жовтнева, 45) відбудеться прес-конференція з нагоди прибуття до Полтави та області XII Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA.
Цього року найкращі документальні фільми на тему прав людини зможуть побачити мешканці Полтави та області в період з 23 листопада по 10 грудня 2015 року. Мандрівний фестиваль завітає до шкіл, ВУЗів, бібліотек, громадських організацій.
До програми цьогорічного Мандрівного фестивалю увійшли фільми-переможці та фільми позаконкурсних програм XІІ Docudays UA. Загалом глядачі Мандрівного фестивалю у Полтаві та області побачать понад 15 найкращих документальних фільмів України та світу.
Організатори Мандрівного фестивалю – Українська Гельсінська спілка з прав людини, громадська організація «Південь», Херсонський обласний фонд милосердя і здоров’я, громадська організація «Центр сучасних інформаційних технологій та візуальних мистецтв». Партнери – Державне агентство України з питань кіно, Міжнародна мережа кінофестивалів з прав людини.
Організатор фестивалю в Полтаві та області – Полтавська філія Суспільної Служби України. Партнери фестивалю в Полтаві – Полтавська обласна організація Національної спілки письменників України, Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавського міськвиконкому, Пирятинська районна громадська організація «Жіночі ініціативи», Громадська організація «Mart», Полтавська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №5, а також кіноклуб медіапросвіти з прав людини Docudays UA при Полтавській філії Суспільної служби України «Вертикаль».
Мета Мандрівного фестивалю – сприяти популяризації й розвитку документального кіно та підвищенню рівня дотримання прав людини в Україні.
Місія Мандрівного фестивалю – створити можливості для кожної людини в Україні дивитися найталановитіше та найактуальніше документальне кіно з усього світу. Таким чином сприяння розвитку критичного мислення, формуванню активної громадянської позиції та ставленню до людської гідності як до найвищої цінності. Реалізуючи місію, сприяння популяризації й розвитку документального кіно та підвищенню рівня дотримання прав людини в Україні.
Після кожного показу організатори влаштовуватимуть тематичні дискусії та обговорення для того, щоб перегляд фільму спонукав аналізувати порушену в ньому проблему та шукати оптимальні шляхи її вирішення на локальному та державному рівнях.
Графік основних відкритих показів у Полтаві
- 25 листопада, 1330, фільм «Володар» Полтавський художній музей (Галерея мистецтв) ім. М.Ярошенка (вул. Фрунзе, 5);
26 листопада, 1330, фільм «Точка відліку» Полтавська обласна універсальна наукова бібліотека ім. І.П.Котляревського (вул. Леніна, 17);
28 листопада, 1600, фільми «Інша країна», «Володар»  Полтавська обласна організація Національної спілки письменників України (Соборний майдан, 15);
     - 29 листопада, 1300, фільм «В’язні Кануна» Полтавська міська бібліотека для юнацтва ім. Олеся Гончара (вул. Енгельса, 25);
- 29 листопада, 1400, фільми «Комплекс кенгуру», «Жертвопринесення» Полтавська обласна організація Національної спілки письменників України (Соборний майдан, 15);
      - 03 грудня, 1300, фільм «Я»  Вищий державний навчальний заклад України «Українська медична стоматологічна академія» (вул. Шевченка, 23).

Прес-служба ПОО НСПУ

Нагадаємо, раніше вже афішувалося відвідування Полтави Мандрівним фестивалем Docudays UA

0 коментарі:

Дописати коментар