Сайт Полтавської обласної організації Національної спілки письменників України

24.3.16

Дата: 24.3.16 ● Час: 21:07 ● Мітки: , ,    Коментарів немає
Український центр Міжнародного ПЕН-клубу запрошує молодих літераторів подавати свої твори на здобуття нагороди Міжнародного ПЕН «Нові голоси».
До конкурсу допускаються письменники всіх країн світу віком від 18 до 30 років, які ще не опублікували окремих книжок і які працюють у жанрах: проза, поезія, есеїстика та репортаж. Обсяг пропонованих творів не повинен перевищувати 4000 слів для прози і 2500 слів для поезії. До розгляду приймаються твори як українською мовою, так і мовами меншин. Твори рецензуються анонімно. Інформація про автора, включно з прізвищем, подається окремим файлом. Термін подачі творів – до 17 квітня 2016 року. Матеріали надсилати на адресу: penukraine@gmail.com – з поміткою New Voices у назві листа.
Український центр Міжнародного ПЕН-клубу (як і всі інші національні центри) проводить попередній добір претендентів і пропонує на розгляд Міжнародного ПЕН лише двох кандидатів. Їхні імена будуть визначені українським журі до 7 травня 2016 року й опубліковані на сайті Українського ПЕН. Обидва фіналісти повинні самі забезпечити переклад своїх творів однією з трьох робочих мов Міжнародного ПЕН-клубу – англійською, французькою або іспанською.
Переможець Міжнародного конкурсу «Нові голоси» буде названий у вересні під час 82-го конгресу Світового ПЕН в Оренсе (Галісія, Іспанія).
Ні український, ні Міжнародний ПЕН не рецензують творів, не коментують своїх рішень і не приймають жодних скарг з приводу оцінювання, а лише інформують претендентів про результати.

0 коментарі:

Дописати коментар