Сайт Полтавської обласної організації Національної спілки письменників України

26.5.16

Дата: 26.5.16 ● Час: 23:01 ● Мітки: , , ,    Коментарів немає
Перша презентація нового роману братів Капранових «Забудь-річка» відбудеться 1 червня о 12.00 у Полтавській обласній бібліотеці для юнацтва ім. О. Гончара (вул. Енгельса, 25-а). Друга зустріч – о 15.30 у бібліотеці-філії №4 (вул. Фрунзе, 141). Про це йдеться у повідомленні «Новин Полтавщини». 
Про новий роман: «Троє молодих людей завдяки гримасі долі потрапляють на війну під одним іменем – Степан Шагута. Комсомолець воює у дивізії «Галичина», син офіцера УНР – у Червоній армії, а польський жовнір – в УПА. За багато років по тому випадково зустрічаються двоє їхніх нащадків і між ними спалахує кохання. Герої ведуть родинне історичне розслідування трьох доль, які переплуталися і стали фактично однією потрійною долею – долею українця на Другій світовій війні. Назва роману походить від старого язичницького символу – Забудь-річки, що розділяє світ живих та світ мертвих. Саме така Забудь-річка протікає між поколіннями в кожній українській родині».
Журналіст, критик Юрій Макаров про роман: «Молода жінка-юристка із прихованим шармом і зрілий чоловік-помічник капітана далекого плавання – цілком очікуваний дебют для жіночого роману (маються на увазі не гендерні упередження, а сталий мейнстрімівський жанр). Чекайте палкого, геть не платонічного кохання! Аж раптом виявляється, що за цією нібито легковажною диспозицією ховається не просто зіткнення двох доль, а двох світів, точніше, двох Україн, кожна зі своїм історичним досвідом, але спільними травмами і втратами. Інтрига, закручена на початку розлогого тексту, не відпускає до самого кінця роману».
Також під час презентації можна буде поспілкуватися з письменниками, придбати роман «Забудь-річка» та інші книги Братів Капранових, взяти автограф.
Організатор туру – мистецьке об’єднання «стендаЛь».
Вхід вільний.

0 коментарі:

Дописати коментар